דירות להשכרה באודסה

דירות להשכרה באודסה

אם אתם רוצים לקחת דירה יוקרתית באודסה ליום או שבוע או חודש במחיר הכי טוב הגעתם למקום הנכון! ניתו ליצור איתנו קשר בוואטסאפ (על ידי ליחיצה על קישור זה) או דרך דואר אלקטרוני info@odessa4u.com. אנחנו נמצא בשבילך את הדירה הטובה ביותר במחיר המשתלם ביותר ובאחד מהאזורים הכי כיפים ונוחים שבעיר אודסה.

מידע נוסף אודות אודסה

אודסה היא יעד תיירותי מעניין, אך מלבד האטרקציות התיירותיות, הבילויים והמסעדות, בואו נשמע קצת על העיר אודסה. אודסה היא עיר נמל והיא העיר הרביעית בגודלה באוקריאנה עם אוכלוסיה של למעלה ממיליון תושבים. באודסה תמצאו את הנמל הגדול ביותר באוקראינה ומסיבה זו לעיר ישנה חשיבות כלכלית ותעשייתית גדולה, אך גם מבחינה תיירותית היא מקום חשוב.

למרות שהייתה שם התיישבות עוד קודם, בשנת 1794 העיר אודסה נוסדה באופן רשמי על ידי הרוסים. בזכות הנמל העיר הפכה במהרה לסיפור הצלחה. ב-1819 אודסה הפכה לעיר נמל חופשית וזה נמשך עד שנת 1879. מעמד זה משך אליה אוכלוסיות שונות, ביניהם יהודים, רוסים, אוקראינים, יוונים וסוחרים ממדינות שונות; כך העיר קיבלה אופי קוסמופוליטי.

לאודסה תפקיד חשוב בהיסטוריה של ברית המועצות; ב 1905 קמה בה התקוממות פועלים כנגד שלטון הצאר הרוסי. התקוממות אשר הסתיימה בהרג של מאות אזרחים. המדרגות המובילות לנמל נתפסות כמקום שבו התבצע הטבח, למרות שלמען הדיוק ההיסטורי הוא התרחש ברחובות הסמוכים. תיירם רבים מגיעים לאודסה על מנת לבקר במדרגות הנחשבות למקום הטבח וזוהי אטרקציה תיירותית חשובה. בשנת 1920 הצבא האדום השתלט על אודסה והיא הפכה לחלק מברית המועצות.

גם מלחמת העולם השנייה פגעה קשות באודסה. העיר נכבשה על ידי הגרמנים אשר החזיקו בה במשך שלוש שנים במהלך אותה התקופה העיר סבלה מהרס רב ואנשים רבים נהרגו, נרצחו או גורשו, רובם יהודים.

היום העיר אודסה היא חלק מאוקריאנה העצמאית.

באודסה צמחה קהילה יהודית משגשגת, רובם הגיעו במחצית המאה ה 19 כאשר אודסה הייתה אזור ללא מכס. כאן התגבשה תנועת ההשכלה היהודית וגם בסיס תמיכה חזק של התנועה הציונית

מבחינה תיירותית אודסה היא יעד פופולרי הנמצא לחופי הים השחור. היא ידועה מאוד בזכות המרחצאות הרפואיים שלה. עוד אטרקציה מענייני היא הקטקומבות, אלו הן מחצבות גיר נטושות אשר הותירו אחריהן מערכת של מנהרות תת קרקעיות.

ההשפעות מתרבויות שונות, ההיסטוריה המשתנה והכיבושים השונים שעברה העיר עצבו אותה והפכו את אודסה להיות מה שהיא היום.